PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Idegenben, hátrányból lopott pontot az Ajax a Bayerntől

Nem tudott nyerni hazai pályán a német rekordbajnok a Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában.

Pedig a Bayern München már az 5. percben előnybe került. Arjen Robben a jobb oldalról, ballal kanyarította a labdát tökéletesen Mats Hummels fejére, a német védő pedig a hálóba csúsztatta (1-0).bayaja1-0.jpg

A 22. percben némiképp váratlanul egyenlített a vendégcsapat. Noussair Mazraoui jobbról befelé húzott, majd Dusan Tadicshoz passzolt, aki egy átvétel után a tizenegyespont mögé varázsolta a labdát. Mazraoui átvette, és ballal, erősen a vetődő Manuel Neuer mellett gólt szerzett (1-1).