PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Cristiano Ronaldo szerepében Paulo Dybalát láthattuk a BL-ben

A Young Boys ellen az argentin mesterhármasával győzött a Juventus a Bajnokok Ligája csoportkörében.

Az olasz bajnok smemit nem bízott a véletlenre a svájci ellen.

Az 5. percben az argentin Paulo Dybala kapott mesteri labdát Leonardo Bonuccitól, aki a félpálya közeléből indított. Dybala kapásból, bal belsővel passzolt remek mozdulattal a Young Boys kapujába (1-0).

A 33. percben ismét Paulo Dybala szerzett gólt, egy lövés után a kapusról kipattanó labdát lőtte be közelről.

A második félidőben a takarékon játszó Juventus ismét betalált: a 69. percben Paulo Dybala mesterhármasa a Juan Cuadrado által közlépre visszapasszolt labda kapuba passzolása után lett teljes (3-0).

A Juventus az eltiltott Cristiano Ronaldo nélkül is simán győzött.